Навігація  

   
   
   
   
   

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЖИВАЧАМ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2020 року «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення,централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», проаналізувавши фінансовий стан підприємства, виконком Хмельницької міської ради прийняв рішення здійснити перерахунок нарахування плати за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання населенню за грудень 2019 року з коефіцієнтом перерахунку 0,88.

 

На сайті НКРЕКП оприлюднено проект Постанови щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» ПОСИЛАННЯ

Відкрите обговорення проекту постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» відбудеться 10 грудня 2019 року о 16ºº за адресою : м.Хмельницький, вул. Пересипкіна,5.

Протокол відкритого обговорення від 10.12.2019р.

  

 
Дата розміщення на сайті 21.11.2019р.
 
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення внесків за заміну
вузлів комерційного обліку теплової енергії
та їх розподіл між споживачами
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про намір встановити розмір внесків за заміну комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» окремо по кожній будівлі в м.Хмельницькому. Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», розмір внеску за заміну вузла визначається окремо для кожної будівлі, виходячи з планових витрат МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», пов’язаних із заміною вузла комерційного обліку, зокрема витрат, пов’язаних із формуванням і підтриманням у наявності обмінного фонду вузлів комерційного обліку. Сплата внесків розстрочується на п’ять років та сплачується щоквартально.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня розміщення повідомлення про намір встановлення розміру внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул. Пересипкіна,5, м.Хмельницький, 29009, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!
 
Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.
Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).
У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

  

 УВАГА ! Шановні  споживачі!
 

Розпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина затверджено графік надання послуг з постачання гарячої води для споживачів МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" в осінньо-зимовий період з 1 жовтня 2019 року до 1 квітня 2020 року.

У будні гарічу воду подаватимуть з 600 до 900 та з 1700 до 2300 

На вихідні (у суботу і неділю) та у святкові дні гаряче водопостачання здійснюватиметься з 700 до 2300 

 
 
 
27.09.2019

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів підприємства.

Відкрите обговорення відбудеться 8 жовтня 2019 року о 15 годині

у приміщенні за адресою : м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5.

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонуються до обговорення, приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення інформації на офіційному сайті підприємства від фізичних та юридичних осіб шляхом розміщення в електронному вигляді:

на сайті підприємства у розділі «Звернення споживачів», що знаходиться за посиланням https://teplo.km.ua/spogyvacham/zvernenya.html

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або на номер телефону/факсу (0382) 70-06-35 та в паперовому вигляді за адресою 29009 м. Хмельницький, вул. Пересипкіна, 5.

Для реєстрації зауважень, пропозицій та їх обґрунтувань просимо зазначати прізвище, імʼя та по батькові особи (для юридичних осіб та громадських обʼєднань – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Протокол результатів відкритого обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті МКП «Хмельницьктеплокомунененрго».

Обґрунтування щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання

 

Протокол від 08.09.2019р. проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів МКП «Хмельницьктеплокомунененрго» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів

 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 

З вересня 2019 року, відповідно до статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та рішення виконкому Хмельницької міської ради № 613 від 11.07.19 року, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» буде нараховувати внески на обслуговування вузла комерційного обліку теплопостачання, який розташований у вашому будинку.

Розмір внесків на обслуговування вузла комерційного обліку визначено окремо для кожної будівлі.

Оплату внесків можна здійснити у банківських установа та філіях Укрпошти на окремий розрахунковий рахунок підприємства.

З повагою, адміністрація.