Навігація  

   
   
   
   
   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

13.04.2021 р. працівниками МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» виконуються наступні роботи:

Котельні та ЦТП

- продовжуємо демонтаж обмуровки двох котлів КВГМ-20 в котельнях по вул. Бандери, 32/1 (велика) та прс. Миру, 99/101 з метою подальшої заміни їх конвективних частин;
Магістральні та розподільчі мережі
- розпочали планову заміну мереж опалення по вул. Старокостянтинівське шосе, 16 та вул. І Франка, 34 (проводяться земляні роботи). Також виконали фрезерування асфальтного покриття біля житлових будинків по вул. Тернопільська, 3; 3/1 для подальшої планової заміни теплових мереж;
- заміна люка теплової камери, яка знаходиться поблизу житлового будинку по вул. Водопровідній, 42/1;
- розпочали підготовку до асфальтування ділянок теплових мереж,  які ремонтувались  під час опалювального сезону, а саме:вул. Пилипчука, 4, вул. Володимирська, 40, вул. Шевченка, 42, вул.Сковороди, 46, вул. Шевченка, 8, вул. Грушевського, 85.
Внутрішньобудинкові мережі
- у зв’язку із закінченням опалювального періоду приступили до збирання літніх схем теплових мереж, для забезпечення мешканців міста гарячою водою та надання тепла в лікувально-профілактичні установи, дошкільні, шкільні заклади. Також проводиться поетапне відключення житлових будинків від мереж опалення (перекриття запірної арматури) у зв’язку із закінченням опалювального періоду;
- проводиться заміна аварійної ділянки стояка гарячого водопостачання в житловому будинку по вул. Прибузькій, 32.
 Розпорядження про припинення опалювального сезону
 
Згідно Розпорядження Хмельницького міського голови від 12.04.2021 № 100-р в місті Хмельницькому з 13 квітня 2021 р. офіційно припинено опалювальний сезон.
Однак опалення лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладів міста, незалежно від форм власності, буде продовжуватись на підставі звернень керівників закладів та установ.
 
Посилання на документ:

 

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» активно розпочало та продовжує підготовку теплового господарства до наступного опалювального періоду і в рамках виконання Інвестиційної програми на 2021 рік, погодженої рішенням Хмельницької міської ради від 07.10.2020 №22 та схваленої постановою НКРЕКП від 06.01.2021 №9, розпочаті роботи по заміні конвективних частин (на даний час проводиться демонтаж обмурівки) двох великих котлоагрегатів КВГМ-20 тепловою потужністю 20 Гкал/год, розташованих в найбільших котельнях по вул. Бандери, 32/1 та прс. Миру, 99/101.

 

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» постійно слідкує за безпечним та належним станом свого господарства і за межами території котелень. Тож на тепловій мережі підприємства виконана робота по заміні люка теплової камери, яка знаходиться поблизу сервісного центру МКП «Хмельницькводоканал» по вул. Водопровідній.

 

 

Для покращення надання послуг мешканцям житлового будинку на вул.Інститутській, 15/1, в даховій котельні, яка опалює та подає гарячу воду споживачам даного будинку, було встановлено обладнання для плавного підняття і регулювання тиску води в системі ХВП І ГВП.

 

Опалювальний сезон 2020-2021 р.р. майже завершився і МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» розпочало роботи з підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду.

Відтак на житловий будинок по вул. Зарічанській, 2 виконана заміна вводу теплової мережі опалення із сталевих труб з мінераловатною ізоляцією на попередньоізольовані трубопроводи.

 

Балансова комісія Хмельницької міської ради завітала на комунальне підприємство “Хмельницьтеплокомуненерго”. Аби заслухати звіт про діяльність за 2020-й рік.

  

З 15 жовтня 2020 року розпочинається поетапне включення опалення житлових будинків, об’єктів соціальної сфери та всіх інших споживачів (Розпорядження міського голови від 13.10.2020 р. №231-р)