Навігація  

   
   
   
   
   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
 УВАГА ! Шановні  споживачі!
 

Розпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина затверджено графік надання послуг з постачання гарячої води для споживачів МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" в осінньо-зимовий період з 1 жовтня 2019 року до 1 квітня 2020 року.

У будні гарічу воду подаватимуть з 600 до 900 та з 1700 до 2300 

На вихідні (у суботу і неділю) та у святкові дні гаряче водопостачання здійснюватиметься з 700 до 2300 

 
 
 
27.09.2019

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо наміру встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів підприємства.

Відкрите обговорення відбудеться 8 жовтня 2019 року о 15 годині

у приміщенні за адресою : м.Хмельницький, вул.Пересипкіна,5.

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонуються до обговорення, приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення інформації на офіційному сайті підприємства від фізичних та юридичних осіб шляхом розміщення в електронному вигляді:

на сайті підприємства у розділі «Звернення споживачів», що знаходиться за посиланням https://teplo.km.ua/spogyvacham/zvernenya.html

або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або на номер телефону/факсу (0382) 70-06-35 та в паперовому вигляді за адресою 29009 м. Хмельницький, вул. Пересипкіна, 5.

Для реєстрації зауважень, пропозицій та їх обґрунтувань просимо зазначати прізвище, імʼя та по батькові особи (для юридичних осіб та громадських обʼєднань – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Протокол результатів відкритого обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті МКП «Хмельницьктеплокомунененрго».

Обґрунтування щодо наміру встановлення нових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання

 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 

З вересня 2019 року, відповідно до статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та рішення виконкому Хмельницької міської ради № 613 від 11.07.19 року, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» буде нараховувати внески на обслуговування вузла комерційного обліку теплопостачання, який розташований у вашому будинку.

Розмір внесків на обслуговування вузла комерційного обліку визначено окремо для кожної будівлі.

Оплату внесків можна здійснити у банківських установа та філіях Укрпошти на окремий розрахунковий рахунок підприємства.

З повагою, адміністрація.

 
 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
Вкотре нагадуємо: відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця. Несвоєчасні розрахунки за спожиті послуги призводять до накопичення боргу і як наслідок - підприємство змушене стягувати борг через звернення до суду! Таких справ, які прийняті на користь МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», багато! І в Державну виконавчу службу передано чимало справ на примусове стягнення заборгованості!
Будьте відповідальними, розраховуйтесь за послуги вчасно та в повному обсязі!
Пам'ятайте борги нікуди не дінуться!
 
З повагою, адміністрація
 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України, внесено зміни до договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, відповідно до типового, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р.

Для переукладення договорів чи внесення змін у вже укладені договора, ви можете звернутись до сервісного центру МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» за адресою: м.Хмельницький,вул. Пересипкіна, 5. або на філії підприємства.

 
 
Дякуємо, що Ви з нами                                              Адміністрація підприємства

 

Дата розміщення на сайті 02.07.2019р.

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення
тарифів на виробництво теплової енергії з використанням
альтернативних джерел енергії
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
 
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про намір встановити тарифи на виробництво теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії:
- для потреб населення – 1283,12 грн./Гкал з ПДВ;
- для бюджетних установ – 1321,07 грн./Гкал з ПДВ.

Слід зазначити, що тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії не є окремим тарифом, а лише складовою основного тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу і відповідно до ст. 20 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» встановлюється на рівні 90% діючого тарифу.

Відповідно до чинного законодавства України тарифи на теплову енергію встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а тарифи на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії встановлюються органами місцевого самоврядування.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7-ти календарних днів з дня розміщення повідомлення про намір встановлення тарифів на виробництво теплової енергії МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул.Пересипкіна,5, м.Хмельницький, 29009, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 
Шановні споживачі!

Звертаємо Вашу увагу, що МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» продовжує технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та гарячого водопостачання будинків.

Проте з 01.05.2019 року розрахунки за вищеназвані послуги мешканці проводять з управляючою компанією будинку, відповідно до затверджених тарифів.

         Просимо вчасно сплачувати за отримані послуги!

З повагою адміністрація

 
Дата розміщення на сайті 30.05.2019р.
 
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення
внесків за обслуговування та заміну
вузлів комерційного обліку теплової енергії
та їх розподіл між споживачами
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
  
    МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про намір встановити розмір внесків за обслуговування та заміну комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» окремо по кожній будівлі в м.Хмельницькому. Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку та їх заміну, здійснені МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», відшкодовуються споживачами шляхом сплати внесків за обслуговування та заміну вузла (вузлів) комерційного обліку, який сплачується підприємству. Розмір внесків визначається окремо для кожної будівлі та сплачується щоквартально.
       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня розміщення повідомлення про намір встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул. Пересипкіна, 5, м.Хмельницький, 29009, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Структура внесків на заміну вузлів комерційного обліку (проект)

Структура внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку (проект)

Шановні споживачі!
  
Висловлюємо Вам подяку, що протягом минулого року користувались послугами нашого підприємства та вважаємо своїм обов’язком згідно з постановою НКРЕКП від 30.03.2017 р. №464 довести до вашого відома інформацію, щодо споживання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у 2018 році.
 
Середнє річне споживання у 2018 році за приладами обліку склало:
 
Середнє по МКП«Хмельницьк-теплокомуненерго» Централізоване опалення (у розрах. на 1 кв.м.опалювальної площі) Централізоване ГВП
для 1-2 поверхових будинків для 3-4 поверхових будинків
для 5 і більше поверхових будинків
фізичні одиниці
фізичні одиниці
фізичні одиниці
фізичні одиниці
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
0,13352
0,12018
0,09394 11,362 
 
 
Структури діючих одно ставкових тарифів з урахуванням податку на додану вартість складають
 
Елемент тарифу Централізоване опалення Централізоване постачання гарячої води, грн./куб.м.
грн./Гкал доля  % з рушникосушником
без рушникосушника
грн./Гкал доля  % грн./Гкал доля  %
Разом, у т.ч. 1241,61
100% 74,73 100% 69,16
100%
Паливна складова 1051,94
84,72% 56,62 75,77% 51,90
75,04%
решта 189,67 15,28% 18,11 24,23%
17,26 24,96%
Частка витрат у структурі тарифів, яка має бути спрямована на фінансування інвестиційної програми
Фінансування ІП 6,72
0,55% 0,36 0,50%
0,33
0,49%
 
Загальна протяжністьтеплових мереж (воднотрубному вимірі), км.
В тому числі протяжність теплових мереж,що експлуатуютьсяпонад 25 р., км.
Термін реалізації заходів по замінітрубопроводів, що
експлуатуютьсяпонад 25 років
за умови фінансування цих
заходів на рівні, передбаченому
діючим тарифом, років
468,7 302,6 153
  
 
Вартість послуги з централізованого опалення в порівнянні з іншими країнами з податками, грн./Гкал
 
Україна Естонія Латвія Данія Чехія Словаччина
1536 2642 2206 2330 2848 3283
 
Під час порівняння використані дані офіційного курсу грн. до іноземної валюти
 
 
Динаміка фактичної тривалості опалювального періоду та температури зовнішнього повітря по м.Хмельницькому
 
Показник
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Жовтень
Листопад
Грудень
Разом
Фактично за 2018 рік
Кількість діб ОП
31
28
31
10
30
31 
 166
Середня температура
зовнішнього повітря
за ОП 0С
-2,4
-4,3
-1,4
+8,5 
+8,8
+1,3
-2,2
-0,8
Споживання теплової
енергії, Гкал
49909,7
49876,2
51636,9
10855,6 
8130,6
33927,7
50796,8
255133,5
 
 
Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» складає 100%
Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по Україні складає 94,84%
 
 
 З повагою, адміністрація МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
 
 
gramota2018a