Навігація  

   
   
   
   
   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
 
Дата розміщення на сайті 30.05.2019р.
 
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення
внесків за обслуговування та заміну
вузлів комерційного обліку теплової енергії
та їх розподіл між споживачами
МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
  
    МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про намір встановити розмір внесків за обслуговування та заміну комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» окремо по кожній будівлі в м.Хмельницькому. Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку та їх заміну, здійснені МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», відшкодовуються споживачами шляхом сплати внесків за обслуговування та заміну вузла (вузлів) комерційного обліку, який сплачується підприємству. Розмір внесків визначається окремо для кожної будівлі та сплачується щоквартально.
       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14-ти календарних днів з дня розміщення повідомлення про намір встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», за адресою: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», вул. Пересипкіна, 5, м.Хмельницький, 29009, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Структура внесків на заміну вузлів комерційного обліку (проект)

Структура внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку (проект)

Шановні споживачі!
  
Висловлюємо Вам подяку, що протягом минулого року користувались послугами нашого підприємства та вважаємо своїм обов’язком згідно з постановою НКРЕКП від 30.03.2017 р. №464 довести до вашого відома інформацію, щодо споживання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у 2018 році.
 
Середнє річне споживання у 2018 році за приладами обліку склало:
 
Середнє по МКП«Хмельницьк-теплокомуненерго» Централізоване опалення (у розрах. на 1 кв.м.опалювальної площі) Централізоване ГВП
для 1-2 поверхових будинків для 3-4 поверхових будинків
для 5 і більше поверхових будинків
фізичні одиниці
фізичні одиниці
фізичні одиниці
фізичні одиниці
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
Гкал/кв.м.
0,13352
0,12018
0,09394 11,362 
 
 
Структури діючих одно ставкових тарифів з урахуванням податку на додану вартість складають
 
Елемент тарифу Централізоване опалення Централізоване постачання гарячої води, грн./куб.м.
грн./Гкал доля  % з рушникосушником
без рушникосушника
грн./Гкал доля  % грн./Гкал доля  %
Разом, у т.ч. 1241,61
100% 74,73 100% 69,16
100%
Паливна складова 1051,94
84,72% 56,62 75,77% 51,90
75,04%
решта 189,67 15,28% 18,11 24,23%
17,26 24,96%
Частка витрат у структурі тарифів, яка має бути спрямована на фінансування інвестиційної програми
Фінансування ІП 6,72
0,55% 0,36 0,50%
0,33
0,49%
 
Загальна протяжністьтеплових мереж (воднотрубному вимірі), км.
В тому числі протяжність теплових мереж,що експлуатуютьсяпонад 25 р., км.
Термін реалізації заходів по замінітрубопроводів, що
експлуатуютьсяпонад 25 років
за умови фінансування цих
заходів на рівні, передбаченому
діючим тарифом, років
468,7 302,6 153
  
 
Вартість послуги з централізованого опалення в порівнянні з іншими країнами з податками, грн./Гкал
 
Україна Естонія Латвія Данія Чехія Словаччина
1536 2642 2206 2330 2848 3283
 
Під час порівняння використані дані офіційного курсу грн. до іноземної валюти
 
 
Динаміка фактичної тривалості опалювального періоду та температури зовнішнього повітря по м.Хмельницькому
 
Показник
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Жовтень
Листопад
Грудень
Разом
Фактично за 2018 рік
Кількість діб ОП
31
28
31
10
30
31 
 166
Середня температура
зовнішнього повітря
за ОП 0С
-2,4
-4,3
-1,4
+8,5 
+8,8
+1,3
-2,2
-0,8
Споживання теплової
енергії, Гкал
49909,7
49876,2
51636,9
10855,6 
8130,6
33927,7
50796,8
255133,5
 
 
Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» складає 100%
Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по Україні складає 94,84%
 
 
 З повагою, адміністрація МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»
 
 
 
 
 
gramota2018a
 
 
 
 
 УВАГА ! Шановні  споживачі!
 
 

Графік надання послуг з централізованого постачання гарячої води для споживачів міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» на період з 1 квітня 2019р. до початку опалювального періоду 2019-2020 років.

 

Отримуєте монетизовану субсидію –

не затримуйте кошти, сплатіть їх за призначенням!

 
 
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №62 змінилася система отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
 
Так, з 4 березня розпочали видавати субсидії на оплату комунальних послуг готівкою. Спочатку кошти видають пенсіонерам, інші категорії населення отримають субсидію у грошовій формі з 12 березня.
Звертаємо увагу, після того, як споживачі почнуть отримувати субсидії грошима «на руки», у їхніх рахунках за комунальні послуги будуть зазначатися суми, рекомендовані до оплати в повному обсязі. Тобто, у платіжках не буде зазначено розмір компенсації.
 
Наприклад, якщо Ви отримали субсидію у розмірі 1000 гривень, а в рахунку зазначено 1500, - це означає, що крім отриманої 1000 гривень, Вам необхідно додати ще 500 і сплатити за спожиті послуги.
 
Закликаємо споживачів послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” бути уважними, аби сплатити саме ту суму, яка зазначена у платіжках, не менше! І не затримуйте в себе кошти, які Ви отримуєте як компенсацію для сплати комунальних послуг!
 
Сподіваємося на розуміння споживачів, адже від вчасного розрахунку населення за послуги залежить, в першу чергу, розрахунок теплопостачального підприємства за природний газ. Крім того, підприємству необхідно сплачувати за інші використані ресурси, а це холодна вода, електроенергія тощо. Це все залежить від ваших розрахунків!

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що оплатити послуги з централізованого опалення за постачання  гарячої води без стягнення комісійної винагороди можна в терміналах Ощадбанку платіжною карткою або он-лайн (по інтернету) через сервіси оплати комунальних послуг Ощадбанку.

 
РОЗРАХОВУЙТЕСЬ ЗА СПОЖИТЕ ТЕПЛО !!!
 
 
За вікном вже 22 лютого. Відповідно до чинного законодавства 20 лютого був крайній термін сплати за комунальні послуги, спожиті в січні (пункт 18 Постанови Кабінету Міністрів України №630).
 
Станом на сьогодні рівень розрахунків населення за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в січні становить лише 54%.
 
А загальна сума боргу населення, враховуючи несплачені нарахування за січень - 132,5 млн.грн.
 
Такий рівень розрахунків за послуги - вкрай низький для теплопостачального підприємства. І це може позначитися на всіх споживачах, навіть дисциплінованих. Адже від вчасного розрахунку населення за послуги залежить розрахунок теплопостачального підприємства за природний газ та інші необхідні ресурси.
 
Нагадуємо, що у платіжках, які споживачі отримали за січень місяць, враховано підвищення тарифу на теплову енергію за 1 гігакалорію (Гкал) на 16%. , а саме 1480,92 грн. На зміну тарифів вплинуло підвищення вартості природного газу для населення відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, а природний газ – це необхідна та невід’ємна складова для надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам. Але наголошуємо на тому, що на сьогодні в МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» - одні з найнижчих тарифів на теплову енергію для населення по всій Україні.
 
Процедура підняття тарифів повністю пройдена і затверджена відповідно до законодавства. Підприємство не самовільно підвищує тариф. Тариф затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг(НКРЕКП).
 
Звертаємо Вашу увагу, що в усіх будинках наших споживачів встановлено загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за послугу з централізованого опалення відбувається відповідно до показників даного приладу обліку. Проводиться зняття показників, відповідно до яких визначається кількість спожитої теплової енергії будинком. А дана кількість ділиться на опалювальну площу будинку і кожен споживач сплачує відповідно до опалювальної площі своєї квартири.
 
Варто зауважити, що кількість спожитої теплової енергії будинком залежить від температури зовнішнього повітря. Чим нижча температура повітря, тим більше теплової енергії споживає будинок, в результаті маємо більші нарахування.
 
Січень місяць був холодний, відповідно, - кількість теплової енергії, спожитої будинком більша, а, отже, нарахування теж більші. Якщо весь лютий буде тепліший, то нарахування будуть, відповідно, менші.
 
Що буде, у разі нехтування рахунків споживачами: якщо споживач не сплачує рахунки за спожиті послуги, підприємство зараховує його до категорії «боржники» і розпочинає роботу над стягнення несплаченої суми. Спочатку сервісний центр МКП „Хмельницьктеплокомуненерго” проводить роз’яснювальну роботу, повідомляє про необхідність сплатити заборгованість і розповідає про можливість реструктурувати суму боргу. Якщо споживач не йде назустріч і відмовляється добровільно розрахуватися за спожите, тоді за справу береться юридично-договірна служба підприємства. Готує документи для позову до суду, щоб далі борг з неплатника стягували у примусовому порядку.
 
Відтак, боржник може потрапити під ряд санкцій: штраф, пеня, судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон, арешт майна, а також неможливість отримати субсидію на наступний період.
 
Випадки арешту майна у споживачів підприємства вже були. Арештовували і гараж, і транспортний засіб і навіть не випускали закордон. Це радикальні дії, але вони вимушені.
 
Тож будьте відповідальними! Сплачуйте за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання вчасно!