Навігація  

   
   
   
   
   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

 

 

Україна
 Хмельницький міський голова
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 22.10.2018 № 304-р
Про початок опалювального сезону
2018-2019р.р. та про затвердження
графіка надання послуг з централізованого
постачання гарячої води для споживачів
міського комунального підприємства
«Хмельницьктеплокомуненерго»
та комунального підприємства
«Південно-Західні тепломережі»
на опалювальний сезон 2018-2019р.р. 
 
 
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року №620/378, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року №630, рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.09.2018 року №743 «Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», у зв’язку із різким зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденції до її подальшого зниження з  22.10.2018р.:
 
  1. Управлінню житлово-комунального господарства (В.Новачок), міському комунальному  підприємству “Хмельницьктеплокомуненерго” (В. Скалій) та комунальному підприємству “Південно-Західні тепломережі” (П. Возборський), на період включення котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово, провести поетапне включення опалення на об’єктах соціальної сфери, житлових будинках міста та всіх інших споживачів.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Житлово-експлуатаційне об’єднання” (В.Колесніков), квартирно-експлуатаційному відділу м. Хмельницького (П.Хохун), підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, рекомендувати на період включення в роботу котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово, провести поетапне включення опалення на житлових будинках міста.
  3. Директору міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” В. Скалію, директору комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П. Возборському забезпечити безперебійне теплопостачання міста до завершення опалювального сезону.
  4. Затвердити графік надання послуг з централізованого постачання гарячої води для споживачів міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на опалювальний сезон 2018-2019р.р. згідно з додатком.
  5. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на заступника міського  голови А. Нестерука.
 
Міський голова                                                                                О. Симчишин