Працівники та ділові партнери МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Хмельницької міської Ради можуть повідомляти про факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та порушення Антикорупційної програми підприємства наступним чином:

• за номером телефону: (067) 673-64-39;

• на електронну скриньку anticoor@teplo.km.ua;

• поштовим відправленням за адресою:

29009, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул, Чорнобрового, 5

З обов’язковою поміткою на конверті – «Про корупцію».


 
 
 
Для неухильного дотримання вимог закону «Про запобігання корупції» та запобігання вчиненню корупційних правопорушень НАЗК оновлено Методичні рекомендації правових позицій НАЗК серед яких:
  • Типові обставини та ситуації, що свідчать про наявність приватного інтересу чи зумовлюють його виникнення;
  • Під час реалізації повноважень з оплати праці. Приклади.
  • Участь посадових осіб у навчальних заходах пов’язаних зі службовою діяльністю за рахунок організатора заходу. Приклад 4;
  • Приклади практичного застосування закону щодо конфлікту інтересів.
Крім того, Національне агентство розробило тест, який допомагає встановити наявність чи відсутність у особи конфлікту інтересів.
Методичні рекомендації та тест на виявлення конфлікту інтересу розміщені у відкритому доступі на офіційному веб-сайті НАЗК: https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/ Metodychni -rekomendatsiyi-K.I.-19.10.2022.pdf
Тест на виявлення конфлікту інтересів знаходиться за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/test-na-vyyavlennya-konfliktu-interesiv/
 
 
Уповноважений з
антикорупційної діяльності                                               В. Гальченко
 
Декларування та подання інших документів до
Реєстру під час воєнного стану

У який строк подаються декларації у 2022 році?

    Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи (Закон України від 03.03.2022 № 2115-ІХ).

Початок перебігу строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок (ст. 253 ЦК України).

Строк, що визначений місяцями, спливає у відповідне число останнього місяця строку (ч. 3 ст. 254 ЦК України).

Декларація щорічна (з будь-якою позначкою) за 2021 рік подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня 2021 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Декларація при звільненні, якщо звільнення відбулось під час дії воєнного стану, подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Така декларація подається за період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду, яким є останній день здійснення діяльності, яка передбачає обов’язок подання декларації, перебування на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності.

Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, що були подані до Реєстру, крім декларації кандидата на посаду (абз. 2 п.п. 2 п. 2 розд. ІІ Порядку № 449/21).

Декларація кандидата на посаду, якщо особу призначено на вакантну посаду державної служби або служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Така декларація подається для забезпечення проведення спеціальної перевірки відповідно до ст. 56 Закону.

Особливості подання декларацій військовослужбовцями визначені у ч. 5 ст. 45 Закону.